O Nas

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży sportowej. Od dwóch lat zapewniamy sprzęt sportowy drużynom piłkarskim oraz przedstawicielom innych dyscyplin sportu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i profesjonalnie. Zadowolenie klienta oraz wysoka jakość zamówionego towaru jest naszym celem nadrzędnym. 

Charakteryzujemy się kompleksową obsługą klubów, akademii, oraz organizacji pożytku publicznego we wszystko czego potrzebują. W naszym asortymencie odnajdziecie pełną paletę produktów, od kompletów meczowych i treningowych, przez trofea piłkarskie i inne, aż po akcesoria treningowe, wyposażenie boisk czy piłki. 

Opieramy się na sprzęcie firmy JAKO, który zapewnia wysoką jakość, wytrzymałość,a przy tym atrakcyjną cenę odzieży i sprzętu sportowego, w tym piłek. W naszym asortymencie znajdują się, także artykuły najpopularniejszych marek sportowych, Adidas oraz Nike. Posiadamy również naszą linię produktów Vaveosport która jest przeznaczona dla osób które uważają że najważniejsze to indywidualny krój i design.

Wykonujemy nadruki na odzieży.  Projekty oraz wizualizacje zamówionych towarów są w pełni spersonalizowane.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szerszych informacji